Реалізація арештованого майна на електронних торгах Прозорро.Продажі

У продажу придбаного майна є багато переваг, згідно із законодавством України продати все придбане майно можна лише за допомогою електронних пропозицій, за винятком деяких випадків. Українське законодавство визначає низку варіантів продажу придбаних об’єктів нерухомості та використовується при продажу багатьох об’єктів нерухомості. Але є деякі варіанти, які обмежені законами, такими як дорогоцінні метали та каменів.

Одним із варіантів продажу арештованого майна є його продаж за фіксованою ціною, яку неможливо підняти на електронному аукціоні. Перша особа, яка подає заявку на закупівлю, отримає багато за вказаний час. Іноді використовується цей варіант. У більшості випадків використовується ціновий аукціон. Переможець пропонує найвищу вартість за відведений час. Для участі в аукціоні ви повинні зареєструватися на офіційному веб-сайті біржі https://sale.uub.com.ua/news/realizaciya-areshtovanogo-majna-prohodytyme-na-prozorro-sale/ та знайти те, що вам потрібно, та натиснути кнопку «Прийняти участь в аукціоні».

Усі користувачі, будь то покупці чи агенти державної виконавчої влади, мають окремі приватні кабінети на офіційному веб-сайті. Для створення такого облікового запису вам потрібно буде зареєструватися та отримати пароль. Саме через такі приватні кабінети ви зможете отримати всю інформацію, необхідну для участі в електронних пропозиціях та управління своїми пасажами. Заява подається через приватний кабінет для участі в аукціоні, підтвердженого цифровим електронним підписом, та для надсилання всієї необхідної документації.

Якщо приватний кабінет зареєстрований у Державному виконавчому комітеті, доступ до нього має не лише особа, відповідальна за передачу придбаного майна, але й глава держави. Усі дії доступні для окремого користувача. Продаж придбаного майна вимагає декількох етапів. Спочатку майно передається на продаж, для чого спеціалізовані експерти визначають вартість майна. Другий крок — це електронна підготовка аукціону. Заявки на участь в аукціоні приймаються з моменту опублікування інформації про аукціон. Після подання заявки разом із усіма необхідними документами та гарантійними внесками користувач матиме доступ до аукціону. Наступним кроком є ​​безпосередня участь у аукціоні відповідно до законодавства України.